Sesja Plenerowa

Wypełnij formularz

Wpiszcie poniżej swoje dane i informacje dotyczące Waszej uroczystości.

PYTANIA

ODPOWIEDZI

Co jeśli nigdy nie staliśmy przed obiektywem i jesteśmy nieśmiali?

Ile czasu czekamy na gotowe zdjęcia z sesji?

Wszyscy na początku się wstydzą i czują onieśmielenie. I to jest naturalne. Ja zawsze daję swoim parom tyle czasu ile trzeba żeby "zaprzyjaźnili" się z obiektywem. Jako fotograf ślubny pracuję już ponad 20 lat i dokładnie wiem jak sprawić aby ludzie poczuli się komfortowo przed moim obiektywem. Zapewniam Was, że w pewnym momencie przestajecie widzieć fotografa a zaczynacie dobrze się wspólnie bawić!!!

W przypadku ślubu czas na dostarczenie pełnej galerii to zazwyczaj 90 dni. Jeśli chodzi o innego rodzaju sesję (narzeczeńska, rodzinna, portretowa) czas oczekiwania to 4 tygodnie. Czas ten poświęcam na wybranie najlepszych ujęć, poddaję je mojej autorskiej edycji, Następnie tworzę dla Was indywidualną galerię internetową oraz nagrywam zdjęcia na pen-drive.

Jak wybieramy najlepsze miejsca na sesję plenerową?

Co robimy jeśli w dzień sesji plenerowej jest paskudna pogoda?

Miejsce na sesję plenerową wybieramy wspólnie. Zawsze jestem otwarty na nowe wyzwania. Dlatego też chętnie podążę za waszym pomysłem na sesję. A jeśli nie macie swojego pomysłu, nie musicie się przejmować. Zaproponuję Wam kilka sprawdzonych przeze mnie miejsc.

Jeśli chodzi o ustalenia ostatecznego terminu sesji plenerowej, zawsze wybieramy wstępnie jakąś datę. Następnie w dzień poprzedzający sesję sprawdzamy prognozę pogody. Jeśli zapowiada się zła pogoda wówczas przesuwamy termin na inny - dogodny dla wszystkich.

Jeśli chcecie uzyskać więcej odpowiedzi na temat współpracy, koniecznie kliknijcie poniższy przycisk

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA