Sesja Plenerowa

Niekonwencjonalne wesela

Niekonwencjonalne wesela, które odzwierciedlają charakter pary bez ścisłych zasad, napiętych harmonogramów, zakurzonych tradycji i przestarzałych konwencji, są tym, co lubię najbardziej. Zawsze cieszę się, gdy moi nowożeńcy realizują dzień ślubu dokładnie tak, jak tego chcą, i dzięki temu mogą cieszyć się nim w pełni.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Sesja w Kazimierzu Dolnym

Fotograf Ślubny Lublin

Bez względu na to, w jakim miejscu na świecie jesteś - możesz mnie zarezerwować.

Napisz do mnie lub sprawdź moje reportaże ślubne lub odwiedź mojego Instagrama, aby uzyskać pełny obraz mojej pracy.

Jako fotograf ślubny z Lublina fotografuję nie tylko w Lublinie i okolicach, ale także z moimi parami podróżuję po Polsce, a nawet Europie. Tworzę emocjonalne i autentyczne reportaże ślubne, które nie mają nic wspólnego z kiczowatymi i pozowanymi zdjęciami. Fotografia ślubna to moja pasja i nie wyobrażam sobie nic piękniejszego.

Mój Instagram

Ślub w Lublinie

Etapy współpracy

Sesja w Kazimierzu Dolnym

Postprodukcja

Opowiadanie historii poprzez reportażową fotografię ślubną

Rozmowa z Młodą Parą

Przede wszystkim poznamy się podczas szczegółowej rozmowy przy filiżance kawy w studio lub przez Skype. Macie możliwość zadawania mi wszelkich pytań dotyczących dnia ślubu, a ja udzielę Wam cennych wskazówek, które pozwolą na bezproblemowy proces. Powiem Wam, jak pracuję i co musisz wiedzieć. Poznawanie się z moimi Parami jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ musi być chemia i powinniśmy nadawać na tych samych falach, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki w dniu ślubu.

W dniu Waszego ślubu jestem dyskretny, prawie niewidoczny i towarzyszę Wam w stylu reportażu. Oznacza to, że nie rozmawiam z Waszymi gośćmi i z Wami, ale raczej oddaję wszystkie chwile i emocje w ich wyjątkowości, naturalności i pięknie. To jedyny sposób na autentyczną historię Waszego wielkiego dnia.

MOJE ULUBIONE MIEJSCA NA SESJE PLENEROWE

Jamaica

Aug 1, 2020

Hong Kong

Sesja Ślubna Golden Hour

May 16, 2020

Slovakia

Jul 9, 2020

Netherlands

Feb 12, 2020

Belgium

Apr 20, 2020