OFERTA WIZERUNKOWYCH SESJI ZDJĘCIOWYCH

Wojciech Sewera – fotograf specjalizujący się w fotografii biznesowej, wizerunkowej i portretowej w Lublinie, Warszawie i w całej Polsce.

W fotografii wizerunkowej podobnie jak w życiu – liczy się pierwsze wrażenie.

Dobry portret to taki, który spełnia swoje zadania: wspiera komunikację i realnie wpływa na to jak jesteśmy postrzegani. Żeby mógł działać skutecznie, powinien być aktualny, dlatego w odpowiednim momencie warto zadbać o jego odświeżenie.

 

Fotografia wizerunkowa niesie ogromny potencjał. Odpowiednio wykorzystana, posłuży osiąganiu celów biznesowych. Właściwe zdjęcie we właściwym miejscu to wizytówka, która nie straci na wartości.

Dobry portret – wzmacnia zaufanie do Ciebie, do Twojej firmy i do Twoich produktów czy usług.

Zdjęcia biznesowe według mnie to konieczność przy budowaniu wizerunku profesjonalisty dla którego bardzo istotny jest Jego wizerunek. Warto przy tym dodać, że sesja biznesowa to nie koszt, tylko inwestycja. Profesjonalne zdjęcia biznesowe pracują w sieci na Twój sukces i pokazują Cię z najlepszej strony. Ukazując Twoje cechy, otwartość i zmniejszają przy tym dystans.

Przedstawię Cię w najlepszym świetle !!!

Od lat specjalizuję się w fotografii biznesowej, wizerunkowej i komercyjnej. W swojej pracy stawiam na autentyczność i nieszablonowe podejście do portretu biznesowego. Każda sesja jest inna i wyjątkowa, tak jak ludzie, którzy stają przed moim obiektywem. Bardzo istotną kwestią w mojej pracy są nie tylko zdjęcia ale przede wszystkim atmosfera na sesji, która sprawia, że osoba fotografowana może poczuć się naturalnie, swobodnie i dzięki temu jest gotowa otworzyć się, dając mi możliwość uchwycenia jej najlepszych cech na zdjęciu.

Profesjonalna sesja biznesowa

Sesje biznesowe realizuję zarówno u siebie w studio, które mieści się w Lublinie przy ulicy Motylowej 1, jak i w siedzibach firm moich klientów. Obecnie współpracuję z takimi firmami jak m.in. Browar Perła, Browar Jagiełło, Azoty Puławy i wieloma innymi. Mam przyjemność również obsługiwać klientów indywidualnych z całej Polski.

 

KOMENTARZE
EXPAND
Dodaj komentarz