Cennik zdjęć produktowych (packshotów).

Poglądowy cennik zdjęć produktowych (packshotów). Wszystkie ceny są cenami brutto. Podane kwoty dotyczą ceny za jedno finalne zdjęcie.

RODZAJ ZDJĘĆILOŚĆ ZDJĘĆ 10-19ILOŚĆ ZDJĘĆ 20-30ILOŚĆ ZDJĘĆ 31-60POWYŻEJ 60 ZDJĘĆ
ubrania: zdjęcia typu duch42 zł32 zł27 zł25 zł
ubrania: wieszak/płasko38zł27 zł22 zł18 zł
zdjęcia obuwia23 zł21 zł18 zł16 zł
packshoty innewycena indywidualna
zdjęcia reklamowewycena indywidualna
  • Niniejsza tabela zawiera orientacyjne ramy cenowe.
  • Ostateczna wycena zależy od:
    1. rodzaju produktów
    2. liczby produktów
    3. liczby zdjęć każdego produktu

Cena packshotu zależy od wielu czynników, takich jak złożoność ujęcia, liczba fotografowanych detali które wymagają manipulowania produktem oraz ilość wymaganej pracy post-produkcyjnej (obróbka graficzna). Ogromną rolę w uzyskaniu profesjonalnych packshotów odgrywa ustawienie oświetlenia i operowanie cieniem, zależne od ustawienia oraz wielkości kolejnych produktów.

Czym są zdjęcia typu duch?

To zdjęcia ubrań na niewidocznym manekinie. Fotografia oddaje realne kształty ubioru, a całość jest prezentowana na białym tle.

Czym są zdjęcia na płasko?

Zdjęcia Flatshot to rodzaj fotografii, który polega na zrobieniu zdjęcia obiektu z góry. Ubrania układa się na płaskiej powierzchni, na białym tle.

Przygotowanie produktów do zdjęć.

Produkty powinny być czyste, bez niedoskonałości, bez metek i wyprasowane. Jeżeli produkty wymagają złożenia, to prosimy przysłać je już złożone. W przypadku braku czasu na przygotowanie produktów do sesji ( tj. prasowanie, składanie, usuwanie zbędnych elementów lub jeśli transport uniemożliwia takie działania) możemy wykonać je sami na miejscu za dopłatą.

Jak liczyć ilość zdjęć?

W cenniku podane są ceny brutto za 1 zdjęcie. Czasami potrzebnych jest kilka ujęć produktu (np. bok, przód i tył, ważny szczegół) i pomimo tego, że produkt jest jeden, zdjęcia są cztery.

KOMENTARZE
EXPAND
Dodaj komentarz